Šťastné a veselé!

25. prosince 2015 v 12:18 |  Výkřiky do tmy
Po delší odmlce se opět ozývám s jedním výkřikem do tmy, abych vám všem popřála co nejkrásnější svátky. :)Štědrý den i večer už je za námi. Doufám, že jste si ho všichni parádně užili, nejlépe s rodinou nebo nejbližšími, protože o tom to je.

Pro mě to jsou letos poslední Vánoce tak, jak je znám od dětství. A jak jsem zjistila, nebude snadné se s tím smířit. Bude mi to vážně moc chybět. Naprosto miluju naše rodinné vánoční tradice. I letos jsme se jich drželi a užívala jsem si to do sytosti s vědomím, že je to naposled. :)

Dnes mě totiž čeká jedna veliká změna. Stěhujeme se s přítelem - vlastně pardon, snoubencem - k sobě. Posledních několik týdnů jsme pracovali na předělávkách v našem společném bytě. Postupně jsme si tam stěhovali věci, vybavovali si to tam a teď už chybí opravdu jen to nejposlednější a to se rozsekne právě dnes a zároveň tak spolu i oslavíme Vánoce.

Já budu zároveň v duchu slavit ještě jednu daleko důležitější věc, a to že je živý a zdravý.. Den před Štědrým dnem měl ošklivou autonehodu. Řidič protijedoucího auta se v nepřehledné zatáčce na vteřinu otočil dozadu na své řvoucí dítě a ujel mu volant. Čumák vystrčil do protisměru, ani jeden z nich v té rychlosti nestihl nijak zareagovat. Autíčko mého milovaného přišlo o kolo a neovladatelně se řítilo na semafor. Ten sloup se zastavil až těsně před kabinou řidiče. Airbagy byly vyfouklé už od toho prvního nárazu, kdy se urvalo kolo, takže tenhle náraz byl natvrdo.. I přesto, jak strašidelně to zní, přesto jak hnusně vypadaly fotky auta, z kterého trčel semafor, přesto všechno neměl nikdo ani škrábnutí! A tomu já říkám vánoční zázrak.
Je to samozřejmě strašný šok. Auto bylo vždycky s láskou opečováváno, vymazleno k dokonalosti a s čerstvě natankovanou plnou nádrží.. Ovšem že pojišťovna viníka to vše zaplatí. Ale to nám auto nevrátí..

Můj drahý je z toho pochopitelně taky v pořádném šoku, vystřídal stavy naprosté nasranosti a nepříčetnosti, úlevy a vysmátosti i smutku a zoufalství. Ideální nálady takhle o Vánocích.. :(
A já mu v tom nemůžu vůbec nijak pomoct..
Nejhorší na tom je, že si snad ani neuvědomuje, jak nehorázné měl štěstí! A že zničené auto je to nejmenší.

Takže doufám, že mu dnes zvládnu spravit náladu a přes to všechno si i ty "naše" Vánoce nakonec užijeme. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 2. dubna 2016 v 22:11 | Reagovat

Vtipné číst si vánoční článek v dubnu =D teď se opravud stydím, jak jsem to zanedbávala.. ale na druhou stranu vídím, že nejdem jediná, komu se teď na blog delší dobu prášilo.. Musíme to napravit, co říkáš? =) Doufám, že tu přibudou při nejmenším alespoň fotky ze svatby =)

2 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 8. dubna 2016 v 16:55 | Reagovat

[1]: Nejsi jediná. Bohužel je to přesně naopak a je spíš výjimkou, když se na některý můj oblíbený blog nepráší.. Což je i důvodem mého vlastního prachu.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama