Říjen 2015

My favorite quotes..

31. října 2015 v 9:11 Záchvaty kreativity
V poslední době jsem si oblíbila několik takových citátů.. Mám je vložené v diáři, ale napadlo mě, že by vypadalo super pověsit si je na zeď a mít je tak pořád na očích. :)

Stačilo mít zatlučené dva hřebíky, mezi nimi natažený provázek a na něm několik kolíčků..

Vzala jsem kousek kartonu z nějaké staré krabice a rozřezala ho na menší čtverečky. Pak jsem si načárala na papírky citáty, aby to nebylo nudné, použila jsem různá písma i barvy (fix, stříbrný fix, gelovka..). Stačilo už jen přilepit papírek s citátem na kartonový čtvereček ozdobnou lepící páskou a zároveň tak vytvořit třpytivý rámeček.

Svítící hvězdičky jsou jen takový bonus. :D

A jaké jsou to citáty?

3.10.2015...

4. října 2015 v 20:29 Výkřiky do tmy
...byl nádherný den. Slunce svítilo, pofukoval příjemný větřík. Udělali jsme si výlet k jezeru Berzdofer See. Celé léto jsme se tam chtěli podívat, ale tak dlouho jsme to odkládali, až jsme se nakonec rozhodli využít krásného počasí jednoho z prvních podzimních dnů.
Vzali jsme si s sebou kolečkové brusle, abychom využili těch parádních cyklostezek kolem jezera. Dojeli jsme na bruslích až na konec jedné z nich a obsadili jednu příhodně umístěnou lavičku. Seděli jsme tam, pozorovali jezero a povídali si. Dostala jsem dokonce k svačince Toblerone. :) Pak řekl, že pro mě má ještě něco a že mám zavřít oči.. Zakryla jsem je dlaněmi a když jsem je znovu odkryla, klečel přede mnou, kolem poházené okvětní lístky růží a v ruce držel krabičku s prstýnkem..

V první chvíli to byl opravdu šok. První, co jsem ze sebe vykoktala bylo, jestli si dělá srandu a že je to pěkně blbej vtip. :D Snažil se mě přesvědčit, že si opravdu nedělá srandu a já jeho zase že je blázen. Nakonec ale přece jen zaznělo ono "ANO". :)

A tak jsme tam stáli, objímali se, on bos, já na kolečkových bruslích, nenamalovaná a s mastnou hlavou. :D Kolem nás poházené lístky růží a sem tam nějaký ten projíždějící Němec na kole. Slunce svítilo, malé vlnky narážely na břeh a já byla zasnoubená.. :)

Pořád tomu nemůžu uvěřit! :D Ale je to opravdu tak. Jeden takový nádherný třpytivý prsten mi neustále připomíná, že se mi to vážně jen nezdálo. :)