Březen 2015

Aliexpress - Scrapbooking and other DIY supplies

26. března 2015 v 13:33 "Recenze"
Už i já jsem podlehla kouzlu levnýh blbinek z Číny. :D Nakoupila jsem i spoustu šperků a různých vychytávek, jako první jsem se ale rozhodla pro recenzi papírenských blbůstek:

27 MASKING STICKERS SET

Sada 27 lepících barevných papírů vzhledově vyhlížejících jako látka. Na každém papíru je několik koleček a zbytek tvoří proužky. Je to nádherná sada, nečekala jsem, že bude vypadat tak krásně. :)
Zboží přišlo poměrně rychle, můžu jedině doporučit.

Cena: 2,02 USD
Koupila jsem ZDE.

Prodejce zboží odeslal 5.3.2015 a ke mně dorazilo 26.3.2015.

Jarní sluníčko :)

23. března 2015 v 11:02 Výkřiky do tmy
To je taková nádhera probouzet se díky slunečním paprskům. :) I když mě ty samé paprsky probudily po noční po třech hodinách spánku a do toho se přidalo sousedovic zlatíčko hrající si na zahradě se svou oblíbenou (a velmi hlasitou) hračkou. I přesto bylo fajn se probudit do prosluněného dne. :)
Jen škoda, že je pořád taková kosa a je to tak zrádné.

Co začaly tyhle slunečné dny, jsem zase taková akčnější. Možná to má i co dělat s tím, že jsem se zase po dlouhé době dokopala k pravidelnému cvičení. Teď ještě u toho vydržet.
Nedávno jsem zjistila, že bych sice hrozně ráda pro svoje tělo něco dělala, ale že sedlehy a podobné provařené cviky mě děsně nudí a je proto mnohem těžší se k nim doma dokopat. Pak jsem ale náhodou narazila na Tiffany Rothe a její cvičení mě dostalo.

Má první zkušenost s ní je docela vtipná, viděla jsem, že to video má jen pouhých 10 minut, tak jsem se prostě zvedla a že si to jako zkusím. Byla to sranda, samé kroucení zadkem, do toho povzbuzující řeči, jak jsme sexy a že se tak máme cítit apod. :D Říkala jsem si, že je to vážně zábavné, těch 10 minut uteklo. Já blbá jsem se potom ani neprotáhla. A druhý den jsem sotva lezla.. :D
Cvičení mělo být hlavně na pas a břicho, ale mě bolely nohy, ruce, záda, všechno.. :D Když jsem viděla, že i tohle "pouhé" kroucení zadkem tak krásně funguje, okamžitě jsem si našla co nejvíc jejích videí a poctivě už několik dní cvičím.


Stojan na náramky

18. března 2015 v 9:51 Záchvaty kreativity
Konečně jsem se dočkala svého objednaného krásného stojanu na naušnice. To ovšem znamenalo zlikvidovat můj starý pokus o stojan a vymyslet něco, kam dám náramky a naušnice, co se na nový stojan nehodí. Původně jsem si chtěla nějaké takové udělátko taky jen objednat, ale když jsem viděla, kolik za ten kousek čehosi chtějí, hodně rychle jsem si to rozmyslela. :D
Tak musela přijít na řadu opět moje "kreativita". Projela jsem ještě pár stránek, abych vybrala typ, který se mi líbí nejvíc a bude nejjednodušší na výrobu. Vzala jsem krabici od pizzy, role od kuchyňských utěrek, černou lepící tapetu z Lidlu, tavnou pistoli a pustila jsem se do díla.

Měl to být jen obyčejný stojan na náramky. Už jsem měla hotovo a uklizeno, ale když jsem viděla ten krásný nevyužitý prostor, úplně se mi tam zjevoval šuplíček, bez něj to prostě nebylo ono. Tak jsem znovu všechno vytáhla a pustila se ještě do výroby šuplíčku. :D

Z výsledku jsem nadšená. :) Jasně, není to dokonalé, s tavnou pistolí ještě tak extra dobře zacházet neumím, ale stejně bude stojánek na tmavém místě, což ty menší nedostatky schová a taky mu to tam neskutečně sluší. :)

Výročí jako z pohádky..

16. března 2015 v 9:43 Výkřiky do tmy
Všiml jste si někdo, že čím jsme starší, tím rychleji čas běží? Myslela jsem si, že tohle začne až mnohem později, ale ne. :D Přijde mi to jako včera, co jsme měli první rande a on už je to rok. ♥
A zažila jsem nejkrásnější výročí na světě..

Zašli jsme na večeři do restaurace, kde jsme měli první rande. Tenkrát jsme šli jen na kafe, ale on mě donutil dát si můj oblíbený griliášový pohár, kterému prostě nedokážu odolat. A sám si pak dal jen nějaký salát a ještě ho ani nedojedl, protože "už nemohl". :D Připadala jsem si hrozně nenažraně, i když jsem za to nemohla..
Tentokrát jsme si dali oba pořádné jídlo a na závěr jsme si chtěli dát ten slavný griliášový pohár, ovšem to by museli mít normální lidské porce a ne ty jejich obří, které jsme sotva dojedli. :D Tak jsme si na něj jen zavzpomínali a zamířili jsme raději domů.
Ještě než jsme došli do bytu, chtěl mi něco ukázat v garáži. Otevřel dveře, ale za nimi byl ještě pověšený nějaký kus látky. Vlezla jsem za něj, ale byla tam tma. Když rozsvítil, nejdřív jsem se úplně lekla a nechápala. :D

..Stálo tam auto, na kapotě poházené okvětní lístky růží a uprostřed klíčky. Celá garáž byla vytapetovaná igelitem posprejovaným různými srdíčky a obřím nápisem Miluju tě ♥.
K tomu všemu ještě pustil naši "budoucí svatební" písničku. (:D).

Pomalinku jsem se vzpamatovávala z prvotního šoku a ptala se, jestli to myslí vážně, jestli to je jako moje? A ono prý ano.. :)
Řidičák ještě nemám. Bylo v plánu, že si ho udělám za nějaké tři měsíce, ale pořád jsem se na to moc netvářila. Ovšem tohle je dokonalá motivace. :D
Ještě to ale nebylo všechno. Když jsme vešli do obýváku, po celém koberci bylo asi milion dalších okvětních lístků, na stole z nich vyskládané srdíčko, voňavá svíčka a ještě na mě čekala nádherná kytice růží - za každý měsíc spolu jedna růže. Byla jsem z toho úplně na měkko. Přišla jsem si jako v nějakém romantickém filmu. Nejradši bych si do těch růží lehla a dělala andělíčky. :D
Pak jsem mu předala svůj dárek (za který jsem se v tu chvíli docela dost styděla, i když jsme byli jasně domluveni, že dárky budou jen maličkosti!). Celý rok jsem si schovávala lístky z kina a podobné drobnosti, zapisovala jsem si všechno, co jsme spolu zažili, nechala vyvolat několik našich fotek a z vyrobila jsem z toho album celého našeho vztahu. Jak si to prohlížel, zavzpomínali jsme si na celý ten krásný rok..
Bylo to opravdu nádherné výročí. Jako bonus jsme měli celý víkend byt pro sebe, takže jsme si to náležitě užili. :)


Moje nejvíc nejoblíbenější laky ♥

4. března 2015 v 9:40 "Recenze"
Jednou už jsem sem dávala svou "skromnou" sbírku laků, které jsem nastřádala za spoustu let a divím se, že polovina ještě nevyschla. :D Od té doby se sbírka ještě trošku rozrostla a rozdělila místo jedné krabice do dvou košíků..
Stejně jsem si ale poslední dobou oblíbila jen těch pár vyvolených, které střídám a nedám na ně dopustit. A tady jsou: