Květen 2014

Něžné naušnice

24. května 2014 v 16:06 Záchvaty kreativity

Není nad chvilku prokrastinace u mých krabiček s korálky a serepetičkami.. :D

Přistála mi do klína..

19. května 2014 v 16:42 Výkřiky do tmy
..malá chvilka "pro sebe". Neuvěřitelné. :)

Přemýšlím, proč mám pocit, jako bych se ani na chvilku nezastavila už ani nepamatuju a dochází mi, že to není jen pocit, ale krutá realita. Když už nejsem ve škole, práci nebo s přítelem, stejně pořád něco mám nebo něco musím - když už ne udělat, tak alespoň vymýšlet (téma bakalářky). Ano, téma bakalářky si musím vymyslet. Nevím, odkud si ho mám vycucat, ale žádná témata nám vypsána nebyla a ani nebudou, máme se snažit sami. Někdo by mohl namítnout, že je to spíš výhoda, ale není, věřte mi.
Z celého tohohle kolotoče jsem vyskočila právě teď a došlo mi, že najednou konečně MÁM ČAS. Mám půlku zkouškového za sebou, ani nevím jak. Přitom teprve dnes začal zápočtový týden. Mám jakž takž vybráno téma bakalářky, i když mám ještě popřemýšlet o něčem lepším, ale když mě neosvítí, tak ho prostě mám.
Sice mě pořád straší zbývající půlka zkoušek, ale já teď prostě na pár dní vypínám, protože můžu. A je to úžasný! :)

Konečně se můžu vrhnout do vaření, pečení, nějaké té kreativity, shlédnout resty v seriálech a tak dále. Takže já jdu na to, jupí! :D

Krabička na naušnice..

6. května 2014 v 10:05 Záchvaty kreativity
..z několika menších krabiček, které se dělají takhle. :)

Origami krabičky

4. května 2014 v 19:35 Záchvaty kreativity
Obrázkový návod na jednoduché origami krabičky
Žádné velké vystřihování ani lepení, stačí jen čtvercový papír a je to. :)

Strany krabičky je dobré ještě vyztužit kouskem čtvrtky nebo kartonu, který jednoduše zasuneme dovnitř, není třeba ho nijak upevňovat.


Krabičky se hodí na spoustu věcí - dárečky, kancelářské potřeby, naušnice nebo jiné různé drobnosti, co se nám doma válí..

1. máj a opět nepolíbená..

2. května 2014 v 11:56 Výkřiky do tmy
Ale zato jsem si náramně užila "nejlepší den v roce" - Majáles. :)


Nejlepší rozhodnutí jsou ta na poslední chvíli. :) Lístky jsme kupovali ani ne týden předem, ale rozhodně se to vyplatilo. Počasí vyšlo úplně úžasně, možná až moc, protože jsem strašně spálená. :D
Tuhle akci jsme absolvovali v pěti - s mým drahým a částí mé milované Středeční partičky. Už jen tohle je skvělý, že spolu takhle hromadně podnikáme různé výlety a akce. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že to všechno dopadne takhle, nevěřila bych tomu. Dá se říct, že se mi plní sen. :)

Když jsem u plnění snů, tak na prvního máje jsem sice zůstala nepolíbená (protože jsem už na ten Majáles jela nachcípaná a tak mě to druhý den docela položilo a navíc bylo hnusně), ale ještě dopoledne jsem si stihla splnit jeden ze svých snů a to jet autem do myčky. To je taky docela romantika, ne? :D
Pěkně se mi ten seznam krátí. (Taky si už ale tvořím další :D)

Když to shrnu, mám se prostě fajn. :) Nový vztah mi sice v kombinaci s brigádou a školou žere všechen volný čas a je teď zázrak, když si ukradnu nějakou tu chvilku pro sebe, ale aspoň si pořádně užívám života a moje sklenice na vzpomínky se pomalu ale jistě plní.. :)