Srpen 2013

Je to.. fajn. :)

31. srpna 2013 v 13:25 Výkřiky do tmy
Půjdu asi poprvé v životě na pouť! :D Nejsem si jistá, ale vážně si nevzpomínám, že bych někdy byla na pouti, když nepočítám kolotoče u nás ve městě (kde jsem byla jako malá, takže už si to taky moc nepamatuji).
Ne že bych nějak toužila po těch šílených atrakcích a tak vůbec, ale pod slovem pouť si odjakživa představuji veselé místo, sice zmatek, hluk a davy lidí, ale srandu a taky cukrovou vatu.. :D
Taky jsem vždycky chtěla, aby mi můj kluk vystřelil růži. Taková moje pubertální fantazie :D bohužel se toho opět nedočkám, ale nevadí.. Příští rok půjdeme určitě spolu. :)

Večer bude oficiální oslava kamarádových narozek, tak jsem na to zvědavá. Nejspíš se to protáhne až do rána. :) Celé to zní jako docela fajn den, tak doufám, že to tak i dopadne. :)

Poslední dobou jsem nějak až podezřele zaneprázdněná, ale je to super. Dny utíkají jako splašené a to je jedině dobře. A další pozitivní věc je, že už se na Zélandu konečně přestěhují do pořádného bydlení s internetem (huráá :D).

Všechno by mohlo být konečně lepší..

:)

Nickelback - If today was your last day

31. srpna 2013 v 9:33 MUSIC ♫

..moje nová závislost kvůli někomu :D

Monsters s.r.o. nails (Sullivan)

30. srpna 2013 v 16:22 Nehtíky
Je roztomilý, chlupatý a miluju, když mu ta holčička říká "čiči" :D

Flakónek lásky

30. srpna 2013 v 12:09 Kreslící pokusy
Jedna taková nedávná kresbička z dlouhé chvíle..

Poslední dobou trávím podezřele moc času v kuchyni..

29. srpna 2013 v 14:43 Výkřiky do tmy
Poslední dny mám tak nějak pořád co dělat. Včerejšek jsem strávila skoro celý v kuchyni. Pokořila jsem další omáčku. Poprvé jsem dělala kuře na paprice. :) Docela se povedlo. To je pro změnu moje nejoblíbenější omáčka od maminky, povedlo se mi sice jen skoro tak dobře, ale i to je úspěch. :D
Potom jsem musela rychle upéct dvě várky muffinů i s krémem. Ono se to nezdá, ale vážně jsem v té kuchyni strávila dost hodin a neustále jsem musela pobíhat sem a tam.. Ale stálo to za to, muffiny se povedly. :)

Jeden muffínek jsem vzala večer na předoslavu kamarádových narozenin. Zapíchli jsme mu do něj nesfouknutelnou svíčku. :D Měl radost, hlavně když zjistil, že jsem ho pekla sama. :) A dokonce mu i chutnal. Takže mě nejspíš brzo čeká další pečení pro celou partu.. :D

Dneska bude slavit maminka, aby toho nebylo málo. :D Plánujeme masové fondue, takže jsem dnes připravovala různé dipy a taky jsem dělala tzatziki. Stává se ze mě asi rodinná kuchařka. :D

Stihla jsem to všechno tak akorát. Za chvíli mě čeká kafe a pohár s kámoškou, takže si alespoň osladím život. :)

Stejně je zvláštní, jak poslední dobou všechno rychle utíká..

Macklemore & Ryan Lewis feat. Mary Lambert - Same Love

29. srpna 2013 v 10:58 MUSIC ♫

Prostě se mi líbí, i když to není úplně můj styl (teda ne že bych měla svůj styl) :D

5 věcí, kterých se bojím

28. srpna 2013 v 16:15 Malaika hatia
Sepsala jsem tu 5 svých největších strachů. Některé jsou naprosto normální a časté, jiné jsou trochu neobvyklé a možná i divné.
Zajímalo by mě, jestli se někdy těch svých strachů zbavím..

1) Výšky

Tohle je známý strach, má ho spousta lidí. Z nějakého důvodu se necítím dobře ve výšce. Ať už je to nějaká vyhlídka, most nebo prosklená podlaha (tohle nepochopim, proč nám to dělaj?!). Jakmile se octnu na podobném místě, ztrácím rovnováhu, nebo mám pocit, že ji ztrácím. Těžko se to vysvětluje, tohle pochopí asi jen člověk, co je na tom stejně. :)
Vadí mi dokonce i výtahy, i když není vidět ven, mám špatný pocit, že s ním spadnu. A když je vidět ven, tak to snad ani nemusím vysvětlovat. Nebo když je mezi výtahem a podlahou malá mezera, kterou je vidět do šachty, to je taky bezva.
O výtahu a překračování té mezery se mi zdálo už hodně nočních můr. :D


Záplaty

27. srpna 2013 v 20:07 Nehtíky
Takové veselejší nehtíky :)

Slova..

27. srpna 2013 v 11:17 Kreslící pokusy
Jeden z mých pokusů o "umělecké dílo" pomocí slov. Zaháněla jsem tím nudu, takže to není moc propracované, ale někdy se k tomu určitě vrátím..

To byl zase jednou náročený den..

26. srpna 2013 v 22:18 Výkřiky do tmy
Všechno začalo ranním budíčkem, který mi dělal neskutečné problémy. Takhle jsem se týrala, abych si jela do Lidlu koupit helmu na kolo. I když jsem tam byla hned ráno, musela jsem se proboxovat davem důchodců, co tam šli nevím pro co a ještě davem lidí, co se vrhali na ty cyklistické věci. Jak já tohle nenávidím! :/
Kupodivu tam na mě ještě helma zbyla a vypadá fakt dobře, což je fajn, bohužel se tím asi vyčerpal můj příděl štěstí pro dnešní den..

V Top Timu na mě už asi s prominutím z vysoka víte co. Takže jsem se vydala na další procházku po městě s hromádkou životopisů v kabelce a samozřejmě co?
Nic.

Odpoledne jsem jela s kámoškou jako její psychická podpora nakupovat do jednoho nejmenovaného obchodního centra a nesla jsem si v kabelce zase ty svoje zbytečné potiskané papíry, které nikdo nechce. Ukázalo se, že tam v Gatu hledají brigádníky a chtějí zaslat životopis na email. Tak jsem já blbka poslechla, doma jsem si k tomu sedla, sesmolila email a ono to tam poslat nejde. :/ Fajn.
Našla jsem si teda na internetu ještě nějaký údajný kontaktní email a vnutila jsem svůj životopis tam, ale asi mi to prostě není přáno. Jinak to snad ani není možný..

Celý den na nohou s hlavou plnou vystrašených myšlenek, co budu dělat, jestli žádnou brigádu neseženu.. Ani není divu, že po tak frustrujícím dni není moje nálada zrovna nejlepší, takže jsem náchylná k smutnění.
A stýská se mi. :(

Nedá se nic dělat. Zkusím tu divnou náladu zaspat.. Zítra mě čeká pro změnu další a ještě brutálnější budíček a cesta k doktorce, kterou nemá ráda snad žádná holka, to jsou vyhlídky..

:(