Červenec 2013

Posledních pár dní..

30. července 2013 v 13:46 Výkřiky do tmy

Sobota
Užívala jsem si tu pohodičku, že je víkend, rodiče jsou doma a já můžu po dlouhé době nechat vaření zase na mamce, jako za starých časů. :D
Po obědě jsme si s mamkou lehly na zahradu a četly a opalovaly jsme se, byla to krásně proflákaná sobota. :) Vydržely jsme tam takhle ležet až do večera.
Potom jsme si na závěr dne udělali sangrii s mraženým ovocem, celá rodina hezky popíjela. Prostě paráda.. :)

Neděle
Vedro už bylo tak nesnesitelné, že naši museli jet koupit větrák. :D Takže oběd byl zase na mně.. Opravdu jsem si užívala smažení filé, kdy na mě neustále prskal olej a nedalo se otevřít ani okno, protože bychom dovnitř pustili ještě větší teplo.. :D
Naštěstí hned po obědě přišlo vysvobození. Sestřenka mě překecala, abych s ní, jejím přítelem a jeho kámošem jela na koupák. Jeli jsme na Frýdštejn. Doteď jsem neměla ani tušení, že tam je něco jinýho než hrad, natož že tam je celý koupaliště. :D
Ale musím říct, že to tam bylo fajn. Voda byla osvěžující a kupodivu čistá. Když jsme zrovna neblbli u vody, tak jsme hráli badminton nebo petanque. :)

Zlaté ťupky

30. července 2013 v 11:39 Nehtíky
Tyhle nehtíky (s na mě neobvyklou barvou) vznikly, aby mi ladily ke kabelce.. :D

Postupné fialové

30. července 2013 v 11:37 Nehtíky
(Použila jsme pouze jeden fialový lak a bílý a na papíře jsem si míchala odstíny)
:)

Jak uskladnit pásky?

29. července 2013 v 16:04 Záchvaty kreativity
Poradila jsem si podobně jako s šátky, to znamená ramínko + něco na co pásky pověsit. To něco není nic jiného, než obyčejné háčky na vánoční ozdoby. :)


Jak uskladnit šátky..

28. července 2013 v 10:14 Záchvaty kreativity
Tak tuhle otázku jsem si kladla hodně dlouho. Pak jsem trochu googlila a nejvíc se mi zalíbil nápad s kroužky na ramínku. :)
Jediné kroužku podobné, co jsem doma měla, byly svítící náramky. :D
Už jsem to chtěla mít konečně hezké a uklizené a nečekat, než se dostanu do města pro nějaké kroužky na záclony nebo co to tam ty lidi popisovali, takže jsem šla do svítících náramků:

Teď už samozřejmě nesvítí. :D Ale fotka to byla pěkná.

Proč se pořád bojím...

27. července 2013 v 11:21 Výkřiky do tmy
Proč se pořád bojím věcí, který nejsou vůbec strašidelný?
- nápis na dveřích záchodku v naší menze, autor neznámý -


Je to tak. To hledání brigády mě úplně psychicky deptá. :D Přitom v jednu chvíli se ozývá moje milé malé sebevědomí a šeptá mi, že jsem přece hrozně šikovná a sympatická a není důvod se bát. Ale vzápětí ho přehluší hlasitější hlásek, že už jsem tolikrát pohořela a proč se vůbec snažím. Do toho se zase vetře první hlásek, že přece nic z toho nebyla moje chyba. A nakonec vybuchnu já, že proč se to teda pořád děje zrovna mně?!

Prostě to včera šlo přesně tak, jak jsem čekala. Nikde nikoho nesháněj, ani tam, kde by to bylo potřeba, prostě nechtěj platit dalšího člověka.
Plahočila jsem se do kopce kolem různých krámků a už jsem začínala být zase zoufalá, v duchu sem si říkala, že teď bych potřebovala zázrak. A najednou mě praštila do očí cedule, že hledají milou, šikovnou brigádnici v nějakých dětských sedačkách a textilu. Okamžitě jsem do té uličky zabočila, předtím jsem tam nikdy nebyla, zvláštní.. Jenže bohužel ta cedule přilákala asi o dost víc lidí, než by mě vůbec napadlo. Přímo přede mnou tam nějaká paní vyplňovala na sebe kontakt. Alespoň jsem jim tam nechala svůj pracně vytvořený životopis, paní mi ho pochválila (:D), ale sdělila mi, že nejspíš vezmou nějakou starší paní, která nestuduje. Super. :(
Asi ani nedoufám, že by se ozvali. Svůj jeden zázrak už jsem totiž vyčerpala..

Postupné nehtíky

27. července 2013 v 10:38 Nehtíky

Konečně jsem se dokopala k téhle technice a výsledek se mi mooc líbí. :)


Dlouho jsem si nefotila oko.. :D

26. července 2013 v 21:15 Z druhé strany objektivu
Zamilovaný pohled, zoufalý nebo plný naděje?


po úpravě:ISANA tělové krémy

26. července 2013 v 20:09 "Recenze"


Tělový krém s bambuckým máslem a kakaem
na suchou pleť

cena: 44,90 Kč (v akci)

Tento krém mě zaujal svojí obrovitostí (má celých 500ml!) a překvapivě nízkou cenou. Měla jsem trochu obavy z jeho vůně. Kakaová kosmetika dokáže vonět buď úplně božsky a nebo právě naopak a přivonět k němu nešlo. Tak jsem to riskla. A rozhodně nelituji! :)

Vůně připomíná dokonce spíš karamel, nebo vanilku, nebo karamel s vanilkou a s čokoládou, já nevím. Prostě voní jako něco strašně moc dobrýho. :D

Konzistenci má úplně ideální. Je trochu hutnější, ale dobře se roztírá i vstřebává. Pokožku krásně zvláční.. Opravdu bych řekla, že suché pleti pomůže.

5 písniček, které mě rozbrečely..

26. července 2013 v 12:12 LDR songs
No jo, jednou to přijít muselo. Je to přesně týden a tři dny, co mi odjel. Přispělo k tomu ještě několik "drobností" a prostě to na mě nějak padlo.
Našla jsem několik písniček, které se týkají vztahu na dálku a pěkně jsem si pobrečela. :(Tracy Chapman - The promise
3 Doors Down - Here without you
Brandy - Long Distance
Avril Lavigne - Wish you were here
Westlife - I wanna grow old with youČlověk ty písničky prožívá úplně jinak, když je tisíce a tisíce kilometrů daleko od svojí životní lásky..

:(

Ten pocit nesnáším. Chci usnout a probudit se za rok..