Květen 2013

Ombre - kraťasy

31. května 2013 v 20:23 Záchvaty kreativity
Moc jsem těm návodům nevěřila. Že by to bylo fakt tak snadné? A ono jo! :D

Vyrobila jsem jak samotné kraťasy, tak i "ombre efekt". Kraťasy jsem ustřihla ze starých tříčtvrťáků, které bych už stejně asi nikdy nenosila a konce jsem roztřepila pomocí obyčejné pinzety.

Chtělo to trochu soustředění, aby byly ustřiženy rovně a stejně, ale povedlo se (fotka je zkreslená, ve skutečnosti jsou opravdu rovně :D).


Vytvořit ombre efekt je opravdu neuvěřitelně jednoduché. Stačí jen použít SAVO. Je nutné pracovat opatrně, aby se nepostříkalo to, co nemá, a abychom nepostříkali sami sebe. :D

Po nastříkání jsem kraťasy nechala vyvěšené na ramínku. Chvilku trvalo, než zesvětlaly. Potom jsem je jenom pořádně opláchla pod sprchou a vyprala. Výsledek mě moc mile překvapil.

:)

Přáníčko

31. května 2013 v 15:36 Záchvaty kreativity

Dneska má kamarádka narozeniny, tak sem na její počest :D vkládám tohle přáníčko, které vůbec nevím, kdy jí předám..


Top secret - dipy

31. května 2013 v 11:13 Dipy
"Jaro" se nám pomalu blíží ke konci a léto už začíná být v plném proudu (haha :D), je tedy čas grilovaček (pokud máte gril pod střechou a ještě jste nezavřeli zimní bundy na půdu). :D

Ale tak nějaký ten dobrý dip se hodí vždycky.
Mám několik vypiplaných a osvědčených receptů na dipy, které měly obrovský úspěch.
Jen těžko by někdo uhodl, jak se vlastně dělají. Tady je tedy to "tajemství":No do pr...

30. května 2013 v 11:13 Výkřiky do tmy
.........čic!!!

Matika těžkej fail. Je to první zkouška, co se mi nepovedla napoprvé. A zrovna matika, kvůli které už jsem jednou skončila. Mám z toho divnej pocit. Moc jsem se kvůli tomu nenervovala, protože jsem měla svých problémů dost, a po písemce jsem ani nečekala, že by to mohlo vyjít, ale nějak mi to pořád nedocházelo.
Až když jsem měla deja vu. Znova ty stejné hnusné pocity, jako před dvěma lety, kdy se mi kvůli matice zhroutil svět.
Je to jediná zkuška, co se mi zatim nepovedla. Řeknete si, proč se tím vůbec zabejvám. Já taky nechci. :D
Ale tenkrát to byla taky jediná zkouška co jsem nedala a nebylo mi to nic platný..
Jo, vím, že tentokrát to není postupový předmět.
Dobře, tak už dost. :D

Pomalu se začínám smiřovat s tím, že už teď mám vztah na dálku. Teda, já myslela, že tohle bude jen taková zkouška, potom nejmíň na měsíc přijede, abychom si sebe ještě užili, a potom přijde ten pravej vztah na dálku, ten nechutně dlouhej.
Ale zdá se, že v tom nechutně dlouhém jsme už teď. Jen přijede na pár dní, aby si sbalil věci na ten zéland, a frrr zase pryč.
Pohodička, dyť jo...

Život prostě není fér.

Stejně i přes to všechno, přes to, jak to je, přes to, jak jsem se teď chovala, když už jsem z toho byla opravdu špatná, nešťastná, ale i naštvaná a protivná, vůbec jsem se nepoznávala, přes to všechno mě pořád nepřestává překvapovat. Pořád se přesvědčuji o tom, že to za to opravdu stojí. On mi za to stojí..

:)

Decentní..

28. května 2013 v 11:59 Nehtíky

Růžový lak ozdobený houbičkovou technikou
pomocí třpytivého laku v podstatě stejné barvy.


Zdobičky na nehtíky

28. května 2013 v 11:55 Záchvaty kreativity
Po dlouhém přemlouvání a trápení se s puntíky různými paskvilními způsoby,
jsem si konečně vyrobila zdobičky:


Moc jsem se s tím nepárala - špendlík, špejle, zajistit lepící páskou a je to.
Svůj účel plní výborně.
:)Battlefield Band

28. května 2013 v 9:16 MUSIC ♫Tohleto mi poslal, prý na zlepšení nálady.. Je to zvláštní, ale pomohlo to. :)
U toho prostě nejde mít smutný myšlenky. Když je poslouchám, tak před očima vidím bandu lidí, jak tančej ty svoje tance, smějou se a pijou a ta představa je silně nakažlivá. :)

Včera jsem si sáhla až na dno..

27. května 2013 v 8:48 Výkřiky do tmy
Asi mi teprve teď všechno došlo, nějak to na mě dolehlo všechno naráz a já to nezvládla. Myslela jsem, že takovej stres dokážu mít jen z důležitých zkoušek, ale ono existuje ještě něco horšího. Nikdy mi takhle nebylo, ani po rozchodu, ani při tý nejdůležitější zkoušce, ani já nevím kdy ještě by mi mohlo bejt takhle hnusně.

Někde ve mně, úplně v koutku, seděla malá neustále naivní holčička, která ještě pořád věřila na zázraky a doufala, že když zažila jednu pohádku, když potkala prince svých snů, zažila romantickou, nečekanou a vášnivou lásku jako z romantického filmu, že se stane to, co ve filmech bývá.
On se vzdá svého celoživotního snu, aby mohl být s ní, ať to stojí, co to stojí.

Tahle malá naivní mrška mi dávala naději, ale najednou je fuč! Realita ji zahnala. Řekla bych přímo rozstřílela, roztrhala na kusy, brutálne zavraždila.. Ale nechci bejt přece tak drastická. I když to přesně vystihuje, jak jsem se cítila.

ŽIVOT PŘECE NENÍ POHÁDKA !!!
Ne asi. :D Co si ta naivní kráva asi myslela?!